Naši športovci z prvého stupňa sa 24. 4. 2018 zúčastnili druhého kola Kysuckej minihádzanárskej ligy v Čadci. Školu reprezentovali dve družstvá.
Dievčatá v zložení:
Amálka Pavlicová 3. B
Terezka Gocálová, Miška Holáčiková z 2. A
Natálka a Nikolka Játiové, Paulínka Kapustová z 1. A
Klaudika Kubištová z 1. B
Chlapci v zložení:
Miško Hudec, Paťko Kubica, Branko Sucháň z 2. A
Stanko Wirthig, Paťko Vavro z 1. A
Druhého kola sa zúčastnilo 13 družstiev z okresov Kysucké Nové Mesto a Čadca. Naši žiaci na turnaji získali cenné skúsenosti, pretože sa takéhoto turnaja zúčastnili prvýkrát. Chlapci boli veľmi šikovní a vyhrali tri zápasy zo štyroch. Dievčatá boli trošku smutné, ich sily na súperov nestačili. Napriek tomu ukázali svoje pohybové zručnosti, športového ducha a excelentnú spoluprácu, ktorú si tento šport vyžaduje. Počas celého turnaja vládla priateľská atmosféra, deti bojovali o každú loptu a každý chcel zvíťaziť.
Už teraz sa tešíme na druhý ročník. FOTO
Mgr. Lenka Škoríková