Základná škola, Dolinský potok 1114/28, Kysucké Nové Mesto

Hlavná stránka

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Anita Tomaníčková Konzultačné hodiny: denne 7:30 - 9:30, príp.tel. Rozvrh
Riaditeľka
skola@zssulkovknm.edu.sk
 
 
Mgr. Jarmila Falátová pondelok 12:30-13:30 Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: IX.A
falatova56@gmail.com
 
 
Mgr. Anna Adamičková pondelok 14:00 - 15:00 Triedna učiteľka: III.B
adamickovaa72@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Birošíková pondelok 14:00 - 15:00 Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
mariabirosikova510@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Cibulková utorok 13:00 - 14:00 Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Dana Grajciarová ŠKD denne Vychovávateľka
grajciarovadana@gmail.com
 
 
Mgr. Katarína Halúsková utorok 12:30 - -13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
haluskova.katarina9@gmail.com
 
 
Ing. Gabriel Horos pondelok 14:00 - 15:00 Rozvrh
Učiteľ
gabriel.horos@gmail.com
 
 
Mgr. Libuše Horvátová streda 13:30 - 14:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
liba.horvatova@gmail.com
 
 
Margita Ilovská ŠKD denne Vychovávateľka
 
 
Mgr. Michaela Káčeriková utorok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.B
kacerikova116@gmail.com
 
 
Mgr. Lenka Koňušíková pondelok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
konusikova@atlas.sk
 
 
Mgr. Lucia Koreňová streda 12:20 - 13:20 Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jarmila Lišková utorok 13:00 - 14:00 Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
jarka.liskova@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslava Magurová utorok 13:20 - 14:20 Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
jarkinkubicek@gmail.com
 
 
Mgr. Slávka Malíková utorok 11:30 - 12:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
malikovaslavka@gmail.com
 
 
Mgr. Stanislava Mrenková pondelok 13:30 - 14:30 Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Erika Mrňáková pondelok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
erika.mrnak@azet.sk
 
 
Ing. Milota Ondrišíková pondelok 11:30 - 12:30 asistent učiteľa
 
 
Mgr. Sylvia Pakancová streda 13:30 - 14:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
sylvia.pakancova@gmail.com
 
 
Mgr. Monika Petrovová pondelok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
 
 
Mgr. Lenka Ponechalová štvrtok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
ponechalka@gmail.com
 
 
Mgr. Zuzana Sládeková pondelok 12:30 - 13:30 asistent učiteľa
 
 
Mgr. Anna Šarláková pondelok 12:20 - 13:20 Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Iveta Ševčíková pondelok 14:00 - 15:00 Rozvrh
Učiteľka
ivetkasev@gmail.com
 
 
Daniela Škoríková ŠKD denne Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lenka Škoríková štvrtok 11:30 - 12:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
kailena@azet.sk
 
 
Mgr. Michal Vlček pondelok 12:30 - 13:30 Rozvrh
Učiteľ
mvvlcek@gmail.com
 
 
PaedDr. Pavol Zátek piatok 11:30 - 13:00 Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.B
pavol.zatek@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Záteková piatok 11:30 - 12:30 Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
maria.zatekova@gmail.com

© aScAgenda 2018.0.1112 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 26.06.2018

Voľné miesta na našej škole