• Od r. 2017 poskytujeme pre našich budúcich prváčikov možnosť zúčastniť sa na augustovej  Letnej škole predškoláka (vlastný projekt školy), ktorá má za úlohu pomôcť prekonať strach z neznámeho prostredia a spoznať školu a jej okolie hravou formou. Učitelia si na každý deň pripravia jednu známu rozprávku, v duchu ktorej prebieha celý deň: športová činnosť, výtvarná, hudobná, inscenačná ale aj edukačná, pri ktorej sa žiaci postupne spoznávajú a zdolávajú rôzne prekážky. Súčasťou je aj organizačné nastavenie budúcich prváčikov na prichádzajúce školské povinnosti. Oceňujeme rodičov, ktorí zvládnu do začiatku Letnej školy pripraviť svoje deti na samoobslužné zručnosti a hygienické návyky, ktoré sú v škole samozrejmosťou.