• Kam odovzdať použitý kuchynský olej?

• Každodenne sa v našich domácnostiach stretávame s množstvom použitého kuchynského oleja. Ten často končí v prírode či v kanalizácii, kde môže spôsobiť nielen upchatie, ale aj znečistenie životného prostredia. A práve preto môže každý jeden z vás triediť a odovzdávať olej, a tak prispieť k ochrane životného prostredia. Ako na to? Veľmi jednoduchými, ale zároveň účinnými krokmi. Podľa určitých pravidiel, ktoré si prečítate na priloženom plagáte, prelejte použitý olej do plastovej fľaše a odovzdajte ho v škole p. uč. Glamošovej. A to nie je všetko! Naša škola je zároveň zaradená do žrebovania o milé ceny od partnerov projektu, ktoré potešia.

Zber oleja na Suľkove!

Olejko chráni prírodu 🙂

Pamätáte si, ako sme vyhlásili súťaž Olejko, v ktorej máme zbierať použitý kuchynský olej? Suľkováci, získali sme cennú pochvalu! Za mesiac sme vyzbierali najviac oleja z celého regiónu a extra pochvala bola za to, že bol aj najčistejší. A o to ste sa pričinili hlavne vy, milí rodičia. Našu propagáciu a snahu odvysielajú v televízii TA3.

Ďakujeme vám všetkým za spoluprácu a podporu myšlienky, ako chrániť našu planétu. Pokračujeme ďalej!🤩