• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

28. 8. 2024

Milí rodičia a žiaci,

po letných prázdninách plných oddychu, slnka a množstva zážitkov sa opäť stretneme v pondelok 2. septembra 2024 o 8.30 hod. na školskom dvore (za budovou školy). Vzhľadom na vysoké teploty budú žiaci končiť už o 10.30 hod. V tento deň ešte nie je v prevádzke jedáleň a ani školský klub detí. Je však nevyhnutné prihlásiť sa na stravovanie a podľa potreby aj do školského klubu.V utorok 3. 9. 2024 pokračujeme v štandardnom režime podľa pokynov triednych učiteľov.

Tešíme sa na vás!

• Letná škola predškoláka

24. 8. 2024

Už deviatykrát sa v polovici augusta otvorili brány suľkovského kráľovstva. Privítalo 35 detí, ktoré sa zmenili na Popolušku, Janka Hraška, Tri prasiatka... Zažili zábavné hodiny s aktivitami, ktoré pozostávali z cvičení zameraných na grafomotoriku, sluchovú i zrakovú percepciu. Zvykali si na koncentráciu, ktorú budú v škole potrebovať. Hravou formou plnili nielen kreatívne, ale aj zaujímavé športové disciplíny. Ako sa im to páčilo? Posúďte sami...