• Geografia

• 2023/2024

19. 1. 2024 sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády. Súťažilo sa v 3 kategóriách a prihlásilo sa 58 žiakov, z ktorých bolo až 41 úspešných riešiteľov. Z každej kategórie však do okresného kola postupujú len prví traja najúspešnejší, ktorým budeme 12. marca 2024 pevne držať palce.

Do okresného kola postupujú:

5. B – L. Mackovič, K. Škorík, P. Zicho

7. A – J. Janetka, J. J. Kovačič, A. Vlček

8. A – M. Hudec

8. B – D. Rešovská

9. B – K. Melišíková

Dňa 12. 3. 2024 sa uskutočnilo okresné kolo geografickej olympiády, do ktorého postúpilo 9 žiakov. Opäť sa súťažilo v 3 kategóriách a spomedzi našich žiakov bolo 5 úspešných riešiteľov: Michal Hudec z 8. roč., Patrik Zicho a Karol Škorík z 5. roč., Jakub Juraj Kovačič a Adrián Vlček zo 7. roč.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za krásnu reprezentáciu školy a gratulujeme k výborným výsledkom.