• Čo treba k zápisu?

• občiansky preukaz rodiča
        • rodný list dieťaťa
        • podľa potreby preukázateľný doklad o zdravotnom postihnutí dieťaťa
        • právoplatné rozhodnutie súdu o zverení dieťaťa do výchovy, alebo striedavej starostlivosti (v prípade rozvedených rodičov)

Čo je spádová škola?

Spádová škola je základná škola so sídlom v školskom obvode, v ktorom má žiak trvalý pobyt. Školské obvody sú zriadené z dôvodu, aby každé dieťa malo zaručené miesto v škole na povinnú školskú dochádzku. Rozhodnutie o tom, ktoré oblasti (ulice) budú priradené k danému školskému obvodu, je v kompetencii zriaďovateľa školy (mesto Kysucké Nové Mesto).

• Prihlášku môžete vyplniť elektronicky: TU

• Čo treba k zápisu?