• Študijná návšteva v Nórsku - Norway EduClima Study Tour

• 05.06.2023 15:28
      • Jessica Vráblová a Terezka Hlavatá z 9. ročníka navštívili Nórsko, kde na Ski Hight School v Osle odprezentovali náš projekt SK-Klíma – Učíme sa rozumieť prírode. Prezentovali v angličtine a išlo im to výborne. Sprevádzala ich pani riaditeľka Mgr. Anita Tomaníčková a p. uč. Mgr. Silvia Sidorová. Cestovali nielen autom, lietadlom, vlakom či električkou, ale aj metrom a loďou. Okrem prezentácie spoznávali mesto, navštívili botanickú záhradu, klimatický dom, múzeum, videli fjordy, zelené strechy a na praktickej aktivite si vyskúšali aj proces vsakovania v mestských dažďových záhradách. Po celý čas ich sprevádzali nórski partneri, ktorí im ochotne všetko povysvetľovali. Návštevou Nórska sme zároveň ukončili projekt, vďaka ktorému sme si mohli skrášliť náš školský areál.
        A takto skvele sa mal náš tím počas bilaterálnej aktivity v Nórsku...😎
      • Zostrih najzaujímavejších momentov si môžete pozrieť TU

alebo na stránke MŽP SR TU