• Rozlúčka deviatakov

3. 7. 2023

Na koncoročnom večierku nás naši deviataci zabavili pestrým a vtipným programom. Na začiatku všetkých potešili folklórnym vystúpením a módnou prehliadkou. Následne k nám zavítali Cuky a Luky a ocitli sme sa aj na koncerte skupiny Horkýže Slíže. Potom nasledovala Horná Dolná, pasovanie a na záver nám talentovaní deviataci predviedli úžasné gitarové vystúpenie. Rodičom i učiteľom sa program veľmi páčil a ocenili ho veľkým potleskom. No tá skutočná zábava nastala až po oficiálnej časti. A to už veru deviataci roztočili v plnom prúde. Na záver dňa sme si ešte spolu vychutnali našu poslednú triednu opekačku a prespali sme v škole. Ráno nás cez školský rozhlas zobudil budíček v podaní kohútieho zboru, ktorý postavil do pozoru aj posledného pavúka v kúte.

Čo dodať na záver? Deviataci naši, budete nám veľmi chýbať!

• Tatralandia

3. 7. 2023

Dnešný deň bol pre našich žiakov výnimočný tým, že namiesto lepenia a gumovania učebníc ho strávili v Tatralandii v Liptovskom Mikuláši. Bola to odmena za ich tohtoročnú reprezentáciu a dosiahnuté vynikajúce výsledky na postupových súťažiach a predmetových olympiádach.

Ďakujeme, že robíte dobré meno našej škole – ZŠ Dolinský potok v KNM.