• Ponožkový október v ZŠ Dolinský potok

11. 10. 2022

A opäť sme sa rozhodli pomáhať!

Tentokrát sme sa zapojili do akcie pod názvom PONOŽKOVÝ OKTÓBER. Že ste o nej nepočuli? Tak my vám ju radi priblížime. Počas celého októbra (do 31. 10. 2022) budeme zbierať NOVÉ teplučké ponožky (nie použité). Pre koho? Pre ľudí bez domova, ktorí to v zimnom období potrebujú najviac. Ponožky môžu byť rôznej veľkosti či farby a môžete ich prinášať do našej školy (chodba na prízemí). Všetky vyzbierané ponožky potom poputujú do Diecéznej charity v Žiline. Tam sa už postarajú o to, aby sa dostali do tých správnych rúk a zahriali ľuďom v núdzi nožičky. Tak ak sa chcete zapojiť, budeme veľmi radi.

Vopred vám všetkým zo srdca ĎAKUJEME!

• Starí rodičia a vnuci

7. 10. 2022

Do fotogalérie bol pridaný nový album Starí rodičia a vnuci.

A opäť bolo veselo. Tradičná akcia našej školy pod názvom Starí rodičia a vnuci bola tento rok iná. Počasie nám prialo, a tak sme v niektorých súťažných disciplínach mohli využiť aj rôzne prírodniny. Okolie skrášľovali vystavené žiacke práce a v stane si účastníci mohli vyskúšať rôzne environmentálne aktivity. Po občerstvení sme prítomným predstavili novinky v našom areáli a prešli sme k rozdávaniu cien za športovú rýchlosť či účasť.

Milí starí rodičia, ďakujeme, že ste prišli a užili si krásny deň spolu s nami a vašimi vnúčatami.

Tešíme sa opäť o rok!