• 2019/2020

• Sľubujeme!

Žiacky parlament svojím slávnostným sľubom (25. 9. 2019) aj v tomto školskom roku opäť rozbehol svoju činnosť. Tešíme sa na všetky aktivity, ktoré pripravíme, na vzájomnú spoluprácu a radosť z dobrovoľníctva.

Mgr. Jana Cibulková, PhD.

ZOZNAM ČLENOV ŽIACKEHO PARLAMENTU V ŠKOLSKOM ROKU 2019/2020

Samospráva žiackeho parlamentu:

Predsedníčka: Emka Frolová

Podpredsedníčka: Natálka Halúsková

Zapisovateľka: Elenka Pieronová

Členovia ŽP v jednotlivých triedach:

Zuzka Žáková, Katka Chudobová, Gabika Solomonová, Marek Králik, Maťo Janec

Tamarka Kubíková, Miška Ozsvaldová, Saška Grécová

Samo Vlček, Paťo Marošník, Klárka Ivánková, Terka Hlavatá, Elka Šutá

Majko Sládek, Sárka Mrňáková, Soňa Moravcová

Nicolas Kocák

Emka Koreňová, Alicka Pažická, Paulínka Okuliarová, Tánička Halúsková, Simonka Sýkorová

Nino Dubec, Katka Galvánková, Matej Říha, Kubo Hoos

Vivi Hrušková, Nika Kureková

Emka Frolová, Elenka Pieronová

Natálka Halusková, Klaudia Lyseková

SĽUB ČLENOV ŽIACKEHO PARLAMENTU

SĽUBUJEM,

že vždy budem konať čestne v záujme triedy, ktorú zastupujem, aby som svojou prácou pomohol pri výchove, vzdelávaní a v zlepšovaní vzťahov medzi učiteľmi a žiakmi na škole. Svojim správaním pôjdem príkladom.

Sľubujem, že budem aktívne pomáhať a zapájať sa pri organizovaní akcií školy. Svoju funkciu budem vykonávať poctivo počas celého školského roka. Ako člen parlamentu  budem zapájať svoju triedu do akcií školy a budem jej vždy odovzdávať pravdivé informácie zo zasadnutí Žiackeho parlamentu. Budem spolupracovať so svojím triednym učiteľom, riaditeľstvom školy, Radou školy a Radou rodičov.